Buse Varol: Belki ailemiz daha da büyür!

Alişan ve eşi Buse Varol, önceki gece Etiler’de bir mekan çıkışında objektiflere yansıdı. 34’üncü yaş günü için yemek yemeye geldiklerini söyleyen Varol, “Aslında gerçek doğum günüm 25’i. Bugün arkadaşlarımızla yemek yiyelim dedik. Yepyeni bir yaş. Birlikte kutladığımız altıncı doğum günümüz” dedi.

“GENİŞ AİLE GÜZELDİR”

Burak (4) ve Eliz (2) adında iki çocukları olan çiftten Buse Varol, “En önemlisi sağlık, gerisi geliyor. Ailemiz de büyüyor. Belki daha da büyür. Neden olmasın? Geniş aile güzeldir” diyerek, akıllarda soru işareti bıraktı.

“ARTIK KÖTÜ DURUMLAR YAŞAMAK İSTEMİYORUM”

Yeni yaşı ile ilgili dileklerini söyleyen Varol, “Çocuklarım ve ailemle bu yaşım sağlıkla geçsin istedim. Son birkaç yıldır kötü olaylar yaşadık. Artık kötü durumlar yaşamak istemiyorum. Ülkece de kötü olaylar yaşıyoruz. Sağlık ve huzur diledim sadece. Bunlar olunca diğer her şeyi halledebiliyoruz. 33’üncü yaşım bitti, 34’üncü yaşıma girdim. Her yaşın ayrı bir güzelliği var” dedi.

Öte yandan Buse Varol’un parmağındaki tektaş yüzüğü dikkat çekti.

“SENİ ÇOK SEVİYORUM PAMUĞUM”

Buse Varol, kızı Eliz’in yaş gününde Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, “Benim güzel kızım, Eliz’im iyi ki doğdun. Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın. En büyük duam babanızla beraber büyüdüğünüzü görebilmek. Şans hep seninle olsun. Seni çok ama çok seviyorum pamuğum. Ellerimiz hiç ayrılmasın” notunu düşmüştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir