Bütçe dostu Honor X40 özellikleriyle dikkat çekiyor

Huawei’nin alt markası konumundayken, daha çok bu şirketin gölgesi altında varlığını sürdüren ancak Huawei’ye uygulanan ambargoların ardından bağımsız bir şirket olarak yoluna devam eden Honor, son zamanların en dikkat çeken markalarından biri olmayı başardı. 2022 yılına oldukça hızlı bir başlangıç yapan ancak sonrasında hız kesen Çinli şirket, yılın ikinci yarısında yeniden gaza basmanın derdinde.

Honor tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre, şirket X30 modelinin yerini alacak olan X40 modelini 13 Temmuz itibariyle resmen tanıtacak. Bugüne kadar yeni akıllı telefon modeline ilişkin çok fazla özellik ortaya çıkmazken, Honor X40’ın en önemli yeniliği tasarımsal arka yüzeyinde saklı.

Bütçe dostu Honor X40 özellikleriyle dikkat çekiyor

Çinli şirket tarafından paylaşılan görsellerden anlaşıldığı kadarıyla telefonun arka yüzeyinde dış tarafları iç içe geçmiş ikili bir kamera yapısı mevcut. Gerçekten şu ana kadar pek görülmemiş bir arka kamera kurgusuyla karşımıza çıkacak olan Honor X40’ın gücünü ise Dimensity 810 yonga setinden alması bekleniyor.

6,7 inç büyüklüğünde LCD panelle karşımıza çıkacak olan telefon elektriksel gücünü ise 4.000mAh’lık bataryasından alacak. Orta segment sınıfına ait olan bu yeni akıllı telefon modelinde aynı zamanda 22,5W hızlı şarj teknolojisi yer alacak. Telefonun diğer özelliklerini ve satış fiyatını öğrenmemiz içinse, 13 Temmuz’u beklememiz gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.