Cüneyt Çakır: Hakemlik serüvenimi gururla noktalıyorum

Hakemliği bırakan ve hakem eğitmeni olarak görevlendirilen Cüneyt Çakır, teşekkür bildirisi yayınladı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) internet sitesinden yayınlanan iletide Çakır, “28 yıl evvel büyük hayallerle başladığım hakemlik serüvenimi, hayallerime kavuşmuş olmanın verdiği gururla noktalıyorum. Lisana kolay, bu 28 yılın her anı çok kıymetliydi” tabirlerini kullandı.

Kariyeri boyunca çok çalıştığını belirten Çakır, “İlk çıktığım amatör karşılaşmadan son çıktığım en üst seviye karşılaşmaya kadar hepsine birebir ciddiyetle yaklaştım. Çok çalıştım, çok emek verdim. Türk Futbol Hakemliği’nin çıtasının yükselmesine vesile olabildiysem ne memnun bana. Milletlerarası üst seviye karşılaşmalarda yaptığım vazifelerde Türk Milletinin, 80 milyon insanımızın duaları daima yanımdaydı. Bu bana büyük bir güç verdi. Gurur verdi” dedi.

“Diğer en büyük gücüm ise beni izleyen, örnek alan Türk Gençliği’ne, Türk Hakemliği’ne gerçek rol model olabilmekti. Bu sorumluluğu her vakit hissettim” diyen Çakır, şöyle devam etti:

TÜRK HAKEMLİĞİ SAYESİNDE CÜNEYT ÇAKIR OLDUM: Gösterilen teveccühe, sevgi bildirilerine minnettarım. Türk Hakemliği sayesinde Cüneyt Çakır oldum. Bu şuurla bugün edindiğim tecrübeyi genç Türk Hakemleriyle paylaşmak için bu istikamette bir karar aldım. Onları seyretmek, onların gelişimine katkıda bulunmak istiyorum.

ÜZERİMDE EMEĞİ OLAN BİNLERCE BEŞERE TEŞEKKÜR EDİYORUM: Üzerimde emeği olan onlarca, binlerce insan var. Hepsine teşekkür ediyorum. Beni bugünlere getiren pahalı hocalarıma, birlikte misyon yaptığım hakem arkadaşlarıma, federasyonumuza, hakem yöneticilerimize, medyada destekleyen tüm dostlara, memleketler arası federasyonların yetkilileri ve hakem yöneticilerine, her an yanımda olan Sevgili Aileme, dualarıyla her vakit destekleyen Türk Halkına teşekkür ediyorum.

KATKI YAPMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM: Bugüne kadar olduğu üzere bugünden sonra da Türk Hakemliğine hak ettiği katkıyı yapmak için çalışacağım. Gerimde beğenilen bir seda bırakabildiysem ne keyifli bana. Kalın sağlıcakla… (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.