Dolly Parton’dan şaşırtan hamle! Tekerlekli sarayını kiralamaya başladı

Country müziğin efsane isimlerinden biri olarak bilinen Dolly Parton, çok uzun süredir kullandığı tır otobüsünün kapılarını hayranlarına açtı. Ünlü Amerikan şarkıcı Dolly Parton, tekerlekli sarayını kiralamaya başladığı öğrenildi.

kariyeri boyunca 42 kez Grammy Ödülü’ne aday gösterilen ve tam 7 kez de kazanan 76 yaşındaki Country müziğin efsanesi olarak bilinen ünlü Amerikan şarkıcı Dolly Parton, eskisi kadar turneye çıkamadığını bu yüzden de tekerlekli saray olarak bilinen, özel dizayn edilmiş tır otobüsünü kiralamaya karar verdiğini açıkladı.

dolly parton tır otobüsü

“DEĞERLENDİRMEK İSTEDİM”

Bazı şarkılarını bu otobüste yazdığını ve 1959 yılından beri çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü ifade eden ünlü şarkıcı Parton, artık eskisi kadar aktif bir hayat süremediğini belirtirken kendisi gibi yaşlanan otobüsünü “emekliye ayırma” zamanın geldiğini belirtti. Dolly Parton “Otobüs öylece duruyordu. Ben de faydalı bir şekilde değerlendirmek istedim” açıklamasında bulundu. 

dolly parton tır otobüsü

“EN SEVDİĞİM EVİM”

Bir zamanlar uzun turnelerde içinde haftalarca, aylarca yaşadığını ifade eden Parton, Dolly Suit 1986 olarak andığı bu otobüsle ilgili çok güzel anılarının içerisinde yer aldığını bir internet sitesinde yayınladığı yazısında kaleme aldı. Parton “Amerika’nın çeşitli yerlerinde evlerim var. Ama en sevdiğim yer bu otobüs. Çünkü bu şekilde o otobüsün tekerleklerinin döndüğünü hissedebiliyordum.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.