Dursun Özbek: Birbirimizi sevmememiz için hiçbir sebep yok

Galatasaray Lideri Dursun Özbek ve idaresi, düzenlenen merasimle mazbatalarını aldı. Merasimde açıklamalarda bulunan Lider Özbek, “Galatasaray Spor Kulübü benim yuvam. Arkadaşlarımla birçok projelerimiz var. İnşallah bunları realize edeceğiz” dedi.

Galatasaray Spor Kulübü’nün 11 Haziran Cumartesi günü yapılan Harikulâde Seçim Genel Kurulu’nda lider seçilen Dursun Özbek ve seçilen konseyler, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Nef Stadyumu’nda düzenlenen merasimle mazbatalarını aldı.

“GALATASARAY’A HİZMET İÇİN GELDİK”

Mazbata merasiminin akabinde Lider Dursun Özbek, GSTV’ye şu açıklamaları yaptı:

“Galatasaray’a takımımla birlikte hizmet için geldik. Cumartesi günü seçimler oldu. Barış içinde hoş bir atmosferde geçti. Yine misyon almanın heyecanını taşıyorum. Galatasaray Spor Kulübü benim yuvam. Arkadaşlarımla birçok projelerimiz var. İnşallah bunları realize edeceğiz. Tüm topluluğumdan birlik ve beraberlik bekliyorum. Biz büyük bir aileyiz. Barış sağlamak istiyorum. Artık küslükler olmasın. Sevgi iklimi hakim olsun. En kıymetli vazifelerimden bir tanesi bu. Birbirimizi sevmememiz için hiçbir sebep yok. Büyük bir aileyiz. İnşallah bunda muvaffak olacağız. Tüm genel konsey üyelerden, taraftardan bu mevzuda yardımcı olmalarını diliyorum. Sevgi iklimi bizi başarılarla çok çabuk buluşturacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.