Fuzul Memleketim paketi ile döviz girdisi sağlayacak

Fuzul Tasarruf Finansman AŞ, Memleketim Paketi ile daldaki birincilerine bir yenisini daha ekledi.

Fuzul’den yapılan açıklamaya nazaran, yurt dışında yaşayıp, Türkiye’de mesken sahibi olmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının hayatını kolaylaştıracak yeni eser, Türkiye’ye döviz girdisi için yeni bir kaynak olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fuzul Tasarruf Finansman AŞ İdare Konseyi Lideri Eyüp Akbal Fuzul olarak geçmişte olduğu üzere bugün tekrar memleketi düşünerek bir prensip daha imza attıklarını belirterek, Memleketim Paketi ile yurt dışında yaşayan vatandaşların yüzde 9 sabit tertip fiyatı avantajı ve 3 aydan başlayan epeyce kısa teslim müddetleriyle Türkiye’de konut sahibi olabileceklerini kaydetti.

Memleketim Paketi’nin ülke iktisadına de katkı sağlayacağını aktaran Akbal, ”Dünyanın birçok ülkesinde birebir anda duyuracağımız yeni eserimiz ile yurt dışından ülkemize önemli bir döviz girdisi sağlayacağız. Böylelikle Türkiye’nin cari istikrarının yakalanmasına da dayanak olacağız.

Memleketim Paketi ile dünyanın dört bir yanındaki vatandaşlarımızın birikimlerini, her vakit kıymetini koruyan bir yatırıma dönüştürmelerine öncü olacağız. Birebir vakitte tatillerini Türkiye’de geçirmek isteyen ya da ülkesine kesin dönüş yapacakların Türkiye’deki meskenleri Fuzul ile hazır olacak.” tabirlerini kullandı.

KAYNAK: AA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.