Galatasaray’da yabancı adayların maliyeti el yakıyor!

Galatasaray’ın yeni idaresi, teknik yöneticilik için görüşme yapılan Marco Rose, Paulo Fonseca ve De Zerbi’nin yüksek fiyatlar istemesi nedeniyle güç durumda kaldı. Fakat sarı kırmızılılar için son bir ihtimal daha var…

Galatasaray yönetimi seçimin üzerinden 1 hafta geçmesine karşın teknik yönetici belirsizliğine son veremedi. Genel heyet sonrası yapılan birinci toplantıda grubun başına yabancı bir hoca getirilmesi için fikir birliğine varılırken, listedeki 3 isimle yapılan görüşmelerden yüksek maliyet nedeniyle şimdi sonuç alınamadı.

ROSE, FONSECA VE DE ZERBI’NİN MALİYETLERİ GALATASARAY’I ZORLUYOR

Takvim’in haberine nazaran; şu ana kadar masaya oturulan isimlerden Marco Rose ve Paulo Fonseca’nın 4 milyon avro, De Zerbi’nin ise 4.5 milyon avro yıllık maliyetinin olması Galatasaray’ı zorluyor. Başkan Dursun Özbek bir evvel yeni teknik yöneticinin belirlenmesi için büyük efor harcarken, ekonomik mahzurların nasıl aşılacağı soru işareti.

SON İHTİMAL OKAN BURUK

Sarı-Kırmızılılar şu anda Marco Rose’nin üzerine ağırlaşırken, öteki iki isimle de görüşmeler sürüyor. İdare adeta hazır kıta bekleyen Okan Buruk’u ise son ihtimal olarak görüyor.

TORRENT ÜLKESİNE DÖNDÜ

Öte yandan Galatasaray’ın mevcut teknik direktörü Domenec Torrent kendisiyle görüşme yapılmaması üzerine İspanya’ya döndü. Sarı-Kırmızılılar’ın İspanyol hocayla yolları hangi koşullarda ayıracağı da büyük bir merakla bekleniyor.

KAYNAK: TAKVİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.