İki yıldız aynı uçakta

Galatasaray, Lucas Torreira ve Dries Mertens ile resmi görüşmelere başlandığı KAP’a billdirdi. İki yıldızın aynı uçaktaki fotoğrafı da Galatasaray’ın sosyal medya hesabından paylaştı.

Galatasaray Kulübü, İtalya’nın Napoli takımında forma giyen ve serbest oyuncu statüsündeki Belçikalı futbolcu Dries Mertens ve bonservisi İngiltere temsilcisi Arsenal’de bulunan Uruguaylı orta saha oyuncusu Lucas Torreira’nın transferi için görüşmelere başlandığını duyurdu.

Galatasaray’ın Twitter hesabından yapılan açıklamada her iki oyuncunun transferi için görüşmelerin başlandığı Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirildi.

Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ’den Borsa İstanbul’a gönderilen ve KAP’ta da yayımlanan açıklamada, “Profesyonel futbolcu Lucas Sebastian Torreira Di Pascua’nın kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ve kulübü The Arsenal Football Club PLC ile resmi görüşmelere başlanmıştır” ve “Profesyonel futbolcu Dries Mertens’in kulübümüze transferi konusunda, futbolcu ile resmi görüşmelere başlanmıştır” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.