Osmaniye’de iki aile ortasında silahlı hengame: 2 meyyit, 3 yaralı

Osmaniye’nin merkeze bağlı Baş Mahallesi’nde husumetli iki aile ortasında kalaşnikof marka piyade tüfeği ve av tüfeğinin kullanıldığı hengamede Hatun Canbolat ile Ali Uğurlu öldü, 3 kişi de yaralandı.

DHA’nın haberine nazaran saat 21.00 sıralarında meydana gelen olayda Ali Uğurlu, argümana nazaran husumetli olduğu Canbolat ailesinin konutuna gitti. Meskenin önünde Uğurlu ve Canbolat ailesinin fertleri ortasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine iki taraf, birbirlerine ateş açtı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Sıhhat takımı, yanında kalaşnikof marka tüfeğin bulunduğu Uğurlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Ağır yaralanan Hatun Canbolat ve 3 kişi ise ambulanslarla hastaneye kaldırıldı. Durumu ağır olan Hatun Canbolat, tabiplerin müdahalesine karşın kurtarılamadı. Yaralı 3 kişinin ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Polis, olay yerinde yaptığı incelemede kalaşnikof marka piyade tüfeği ile konutun avlusundaki av tüfeğine el koyarken, siyahlara ilişkin çok sayıda boş kovan ile kartuş buldu. Silahlı arbede ile ilgili çok sayıda kişiyi gözaltına alan polis, soruşturmaya devam ediyor. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.