POCO’nun yakında MIUI 13 güncellemesini alması beklenen cihazları ortaya çıktı!

POCO, Xiaomi’den bazı durumlarda “bağımsız” olmasına rağmen, Android ara yüzü olan MIUI kullanmaya devam edeceğini açıklamıştı. Xiaomi gibi POCO da MIUI 13 güncellemesini Global, Hindistan ve diğer pazarlarda yayınlamaya başlıyor. Bu makalemizde MIUI 13 güncellemesini çok yakında alması beklenen POCO cihazlarının listesini bulabilirsiniz.

MIUI 13, MIUI 12.5 Gelişmiş Sürüm ile karşılaştırıldığında, sistem uygulamaları için %20–26 “akıcılığı” ve üçüncü taraf uygulamalar için %15–52 “akıcılığı” destekliyor. MIUI 12’ye kıyasla devasa bir değişiklik getirmiyor. Ancak Performans ve stabiliteye odaklanılan yeni ara yüz, gizlilik özelliklerinde iyileştirmeler yaparken, yeni duvar kağıtları, Mi Sans yazı tipi ve yeni widget seçenekleri sunuyor.

MIUI 13 Güncellemesini yakında alacak modeller

POCO

POCO M2 (Küresel ROM): V13.0.0.1 SJRINXM.

POCO X2 (Hindistan ROM): V13.0.3.0 SGHINXM.

POCO X3 NFC (Küresel ROM): V13.0.0.1 SJGMIXM.

Aşağıda kronolojik tarihe göre bu modellerin güncelleme duyurularını bulabilirsiniz. Yukarıdaki modeller duyurudan sadece 1 hafta sonra yeni ara yüz güncellemelerini alacaklar.

17 Mayıs

POCO X3 NFC’nin Android 12 ile MIUI 13 güncellemesi hazır ve çok yakında Global ROM’lar için kararlı sürümün yayınlanması bekleniyor.

12 Mayıs

POCO M2’nin MIUI 13 güncellemesi hazır ve çok yakında Global ROM için kararlı sürümü alması bekleniyor.

24 Nisan

# Phoenixin kod adlı POCO X2 Hindistan sürümü için belirtilen yapı numarasıyla güncellemeyi alması bekleniyor. İlk olarak Mi pilot test kullanıcıları bu güncellemeye kavuşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.