Aksigorta ve Arvento’dan İş Birliği

Aksigorta ve Arvento kurdukları yeni iş birlikleri ile müşterilerinin güvenli ve ekonomik sürüş deneyimini avantajlarla buluşturuyor. Aksigorta, aracında Arvento takip cihazı bulunan müşterilerine yeni kasko poliçesi ya da yenilemelerde %20 indirim sunacak.

 Müşteri odaklı yaklaşımlarıyla, onların talep ve ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler sunan Aksigorta ve Türkiye’de geliştirdiği teknolojiler ile araç takip sistemleri sektöründe dünyanın öncü markaları arasında yer alan Arvento işbirliğine göre; Arvento araç takip sistemi kullanan 1-10 araç sahibi işletmeler, kasko poliçesi ya da poliçe yenilemelerinde Aksigorta’dan yüzde 20 fiyat avantajına sahip olacaklar.

Aksigorta ve Arvento arasında gerçekleşen iş birliğinin detaylarına göre, Arvento araç takip cihazı araç takip cihazı abonelik süresinin bitmesine en az 6 ay kalan kullanıcılar, her cihazı için 1 defaya mahsus olmak üzere indirimden faydalanabilecek. Şartları sağlayan araç kullanıcılarının kasko poliçelerinde sistem üzerinden anında %20 indirim sağlanacak. Bu sayede Arvento kullanan işletmeler, sigorta işlemlerinde maliyet avantajı elde edecek.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx