Cosmosphere: Cosmos Ekosistemi ile 1 Ekim’de Emek Sahnesinde Tanışın

Cosmosphere, Cosmos Ekosistemi’ni keşfetmek isteyen Blockchain severleri, ekosistemin önde gelen kanaat önderleri ve şirketleriyle, tamamen ücretsiz bir şekilde bir araya getiren bir günlük bir etkinliktir. İstiklal Caddesi’nde bulunan tarihi Emek Sahnesi’nde, 1 Ekim Pazar günü düzenlenecek etkinliğe Ethan Buchman, Zaki Manian, ​Marko Baricevic ve Jack Zampolin gibi Cosmos ekosisteminin önde gelen geliştiricileri katılacaklar. Cosmosphere’e katılabilmek için lu.ma linkimiz üzerinden etkinliğe başvurabilirsiniz, Cosmosphere tamamen ücretsizdir. Cosmosphere, node101 ve Interchain Foundation tarafından organize edilmektedir.

Neden Cosmosphere?

Cosmosphere’in ana amacı, Cosmos ekosistemine yeni yüzler kazandırmak ve onları birer Kozmonot’a dönüştürmektir.

Cosmosphere’e katılarak, Cosmos SDK, Comet BFT ve Inter-Blockchain Communication başta olmak üzere Cosmos ekosisteminin Blockchain ekosistemine kattığı çığı açıcı teknolojileri keşfedebilir, onlarca Cosmos projesinden katılacak yüzlerce katılımcı ile bir araya gelerek kariyer opsiyonlarını konuşabilirsin.

Cosmosphere kimler içindir?

Cosmosphere, öncelikli olarak Cosmos ekosistemini tanımayan fakat tanımak ve öğrenmek isteyen Blockchain severler için tasarlanmış bir etkinliktir. Etkinliğin akışı, Cosmosphere’in ana destekleyicisi olan Interchain Foundation’ın desteği ile hazırlanmış olup, Cosmos SDK, Comet BFT ve Inter-Blockchain Communication gibi konuların anlatımıyla başlayarak, çeşitli Cosmos projelerinden üst düzey konuklarımızı dinleyerek devam edecektir.

Dolayısıyla, Cosmos’un ne olduğundan ve öneminden biraz da olsa haberdarsan, lakin hatırlamak veya bazı konuları netleştirmek için biraz yardıma ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan, Cosmosphere tam da sana göre.

Eğer bir Cosmos degan isen, Cosmoverse öncesi kendini ısındırmak için Cosmosphere’e katılarak sektörün önde gelenleri ile hasret giderebilirsin.

Cosmosphere konuşmacıları kimlerdir?

Cosmosphere, Cosmos ekosisteminin önde gelen isimlerini sizlerle buluşturuyor.

Ethan Buchman

​CEO | Informal Systems
Cosmos and Tendermint Kurucusu

Zaki Manian

Sommelier Protocol’ün Kurucusu
Tendermint, iqlusion eski çalışanı

Marko Baricevic

​O1 Binary Builders Kurucusu
Cosmos SDK Ürün Sahibi

​—

​Jack Zampolin

​Strangelove Crypto’nun Kurucusu
Tendermint, Akash Network eski çalışanı

Cosmosphere Nerede Düzenlenecek?

Grand Pera – Emek Sahnesi | İstiklal Caddesi | Istanbul

​İstanbul’un en önemli kültür simgelerinden Emek Sahne’sinde düzenlenecek olan Cosmosphere, hem Türk hem de global katılımcılara unutulmaz bir atmosferde unutulmaz bir etkinlik deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Ünlü mimar Alexandre Vallaury tarafından 1882 yılında inşa edilen Cercle d’Orient binasında yer alan Grand Pera, İstanbul’un kalbi İstiklal Caddesi üzerinde yer alıyor. Şehrin en turistik ve işlek caddesi üzerinde yer alan Cercle d’Orient binası, Türkiye’nin en eski sineması Emek Tiyatrosu’na ev sahipliği yapıyor.

Cosmosphere’e nasıl başvurabilirim?

Cosmosphere’e katılabilmek için lu.ma linkimiz üzerinden etkinliğe başvurabilirsiniz, Cosmosphere tamamen ücretsizdir.

  • Etkinlik: Cosmosphere
  • Tarih ve Saat: 1 Ekim 2023 / 09.30 – 17.30
  • Yer: Grand Pera – Emek Sahnesi | Istiklal Caddesi | Istanbul – Tam adres: Hüseyinağa, İstiklal Cd. No:56, 34435 Beyoğlu/İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx