Oppo Pad Air 2’nin ayrıntıları ortaya çıktı

OPPO, 23 Kasım’da Reno 11 serisi akıllı telefonlarını ve OPPO Pad Air 2’yi tanıtmaya hazırlanıyor. İlk ürün, Reno 10 serisinin devamı olarak gelirken, ikinci ürün ise geçen yılın Pad Air modelinin ardılı olarak bekleniyor. Önümüzdeki haftaki lansman öncesinde, marka resmi Weibo hesabında paylaştığı tanıtımlarla yaklaşan tabletin bazı önemli detaylarını ortaya koydu.

OPPO Pad Air 2‘nin ekran özelliklerine dair yapılan tanıtımlarda, tabletin 2.4K ekran çözünürlüğüne sahip olacağı doğrulandı. Tabletin, zararlı mavi ışığın yüzde 60’ını filtrelediği ve sıradan LCD’lerle karşılaştırıldığında tehlikeleri yarıdan fazla azalttığı belirtiliyor. Tablet ayrıca, melatonin baskısını azaltmak için renk sıcaklığını akıllıca ayarlayarak göz koruması ve rahat uyku sağlıyor.

Oppo Pad Air 2’nin ayrıntıları ortaya çıktı

Yeni tanıtımlar, OPPO Pad Air 2 hakkında başka detaylar açıklamıyor. Ancak, yaklaşmakta olan bu ürünün, geçen ay Hindistan’da tanıtılan OnePlus Pad Go’nun yeniden markalandırılmış bir versiyonu olduğu görünüyor. Eğer bu doğruysa, OPPO Pad Air 2‘nin çift tonlu arka panel tasarımı ve 8MP ön ve arka kameralarla gelmesini bekleyebiliriz.

Cihaz, Helio G99 SoC ile güçlendirilecek ve 8GB RAM ile 256GB depolama kapasitesine sahip olacak. OnePlus Pad Go, 8,000mAh pil ünitesi ve 33W hızlı şarj desteğiyle destekleniyor ve WiFi ve 4G LTE seçenekleri sunuyor. OPPO Pad Air 2, Çin’de şimdiden ön siparişe açılmış durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx